Paykasa Kart Hakkımızda -
Çalışma Saatleri Tüm Günler - 7/24 Müşteri Hizmetlerini Arabilirsiniz.
Canlı Destek +90 533 880 09 55 +90 533 880 09 60
E-posta besakart@gmail.com paykasakartlari@gmail.com

Hakkımızda

İnternet ortamında en temel riziko şahsi haber ve verilerinizin paylaşılması ve bunların kopyalanmasıdır. Cihan’da uzunca süredir kullanılan ve ülkemizde de son zamanlarda yaygınlaşmaya başlayan astropay kart bu bilgileri saklamaktadır. Bilgilerinizi hiçbir biçimde paylaşmadan onlarca online alım satım sitesinden alım satım yapmanıza imkân olanağı tanır .

Ön ödemeli ve sanal tek karttır. Her süre avantajlı fırsatları size sunan bu kart, 16 haneli tek pin koduyla emniyetli tek alım satım yapmanızı olanağı tanır . Bu pin kodları kartı satın aldıktan ardından size verilir ve satın aldığınız miktar meblağında bakiyeniz vaki olabilir . Görevli astropay kart satışları yaratıcı sitelerden bu kartı alabilirsiniz. Kartı alırken malum miktarlarda alırsınız. Döviz üzerinden işlem yapılır. Mesela 50 Dolar Değerinde tek astropay kart aldığınızda bakiyeniz bu miktarda olabilir.

Bu ölçüsü anlaşmalı sitelerden yapacağınız alışverişlerde kullanırsınız. Kullanım limitiniz sizin kontrolünüzde olacaktır. Dilerseniz tek seferde harcayabilir. Dilerseniz de çeşitli seferlerde bu ölçüsü verilen pin koduyla kullanırsınız. İşlem bu civarı basittir. Sizde anında tek astropay sahibi olabilirsiniz