Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa fiyatları ön ödemeli kartlarda olduğu gibi yabancı para birimiyle kur üzerinden satılmaktadır. Yapacağınız alışveriş için € bazında Paykasa kart satın almak istiyorsanız günlük kura göre size bir fiyat belirtilir. Buna göre yapacağınız ödeme sonucunda mail adresinize kartınızın pin kodu gönderilir. Öncelikle almak istediğiniz kart için gerekli olan ödemeyi dağıtıcıya yapmalısınız. Bunun onayının ardından numaranızı alarak dilediğiniz bir internet sitesinde ödeme yöntemi olarak kullanmanız mümkündür.

Belirli oranlarda sunulan Paykasa kart seçenekleri olduğunu hatırlatmakta fayda var. Belirttiğiniz tutarın bunlarla tam olarak uyuşuyor olması gerekiyor. Tercih edebileceğiniz toplam 7 farklı Paykasa kart seçeneği bulunuyor.

Burada gördüğünüz gibi minimum 10 € maksimum 250 € Paykasa kart satın al işlemi yapabilirsiniz. Servis sağlayıcınız elindeki stok durumuna göre minimum kartı 20’ye, maksimum kartı ise 200’e çekebilir. Bu tamamıyla dağıtıcının sorumluluğunda olan bir durumdur. Paykasa fiyatları genel anlamda komisyon ve kur farkının en az olduğu ödeme yöntemidir.

Paykasa fiyatları dilediğiniz bir ödeme yöntemiyle karşılanabilir. Yapacağınız havale ya da EFT ile dağıtıcıya ücreti gönderdikten kısa bir süre sonra mail alarak 16 haneli dijital pininize ulaşırsınız. Bununla dilediğiniz sitede dakikalar içinde ödemenizi yaparak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Fiyatları Değişken Mi?

Değişkenlik konusunda çok fazla yorum olduğunu görüyoruz. Öncelikle size sunulan ödeme yönteminin € bazında olduğunu hatırlatarak kurda olan hareketlenmelerin fiyatlara etki edeceğini belirtelim. Bu noktada fiyatları değişebilir şeklinde bir tanım yapabiliyoruz. Sabit olarak belirli bir oranda beklemeyen Euro para birimi için TL karşılığında Paykasa kart satın almak yine aynı ölçüde değişkenliğe sebep olacaktır. Güncel olarak baktığımızda her gün değişmesi bile muhtemel karşılanabilir.

 

Şuan için güncel fiyatları bu şekilde sıralanmıştır. Ancak yarın ya da bir sonraki gün bu fiyatların aynı kalması imkânsızdır. Dolayısıyla en ucuz Paykasa kart sahibi olabilmek için sitelere arada bir göz atmanız en doğrusu olacaktır.

 

Daha avantajlı fiyatlarla kart satın almak için yüksek miktarda işlem yapmanız gerekiyor. Örneğin daha fazla miktarda satın aldıkça ufak gibi gözüken miktarlarda kazanç sağlarsınız. 10 € Paykasa kart satın almak için ayrı ayrı 400 TL öderken bir adet 100 € Paykasa kartı 330 TL karşılığında alırsınız.

10 €
Paykasa
45 TL
20 €
Paykasa
88 TL
30 €
Paykasa
128 TL
50 €
Paykasa
210 TL
100 €
Paykasa
405 TL
150 €
Paykasa
600 TL
250 €
Paykasa
990 TL
500 €
Paykasa
1.980 TL
1.000 €
Paykasa
3.950 TL

Yukarıda belirtmiş olduğumuz fiyatlar yaklaşık rakamlar olmakla birlikte en güncel fiyat listesine canlı destek bölümünden, müşteri hizmetlerimize bağlanarak yada telefon numaralarımızdan bize ulaşarak gerekli iskontolarınızı talep ederek satın alabilirsiniz. Rakamlar döviz kuruna bağlı olarak değişmekle birlikte, anlık fiyatlar canlı destek ve müşteri hizmetleri tarafından sizlere bildirilmektedir. Yüklü miktarda Paykasa alımlarınızda gerekli hediye ve promosyonlarımızdan faydalanabiliyorsunuz.

En güncel döviz kurlarını sitemizden takip edebilirsiniz ve kullanmak istediğiniz tutarda ki paykasa kartı anında satın alabilmektesiniz.

 

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen Öğe
Muhteşem fiyatlar ve kampanyalarla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.
Yazar Puanı
5

Benzer Konular: