Çalışma Saatleri Tüm Günler - 7/24 Müşteri Hizmetlerini Arabilirsiniz.
Canlı Destek +90 533 880 09 55 +90 533 880 09 60
E-posta besakart@gmail.com paykasakartlari@gmail.com

Paykasa Satın Al

Paykasa kart satın al seçeneği ile sahip olacağınız 16 haneli dijital pin paranızın karşılığı olarak alışverişlerinizi kolaylaştırıyor. Size verilecek olan bu pini kullanabileceğiniz siteler arasında yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı birçok alışveriş sitesi bulunuyor. Bunun haricinde bahis sitelerine ödeme yapabileceğinizi hatırlatmakta fayda var. Çok sayıda avantajı bir arada sunan yeni ön ödemeli kart sistemi her geçen gün daha büyük bir hizmet ağına sahip oluyor. Böylelikle kullanım alanı konusunda daha fazla insana daha fazla mecrada hizmet vermeyi başarıyor.

Paykasa satın alabileceğiniz noktalar incelendiği zaman önümüzde çok fazla seçenek belirmiyor. Bu birçok kişiye göre dezavantaj olarak kabul edilse bile bazı kullanıcılar avantajının farkına varıyor. Bildiğiniz gibi ön ödemeli kartlarda dijital pin ile satış hadisesi uzun yıllardır kullanılıyor. Ancak bu konuda çok büyük problemlerle karşılaşmış olan çok sayıda kullanıcı var. Bunların en büyüğünü sahte kullanıcıların yarattığı mağduriyetler olarak sayabiliriz. Örneğin siz 250€ değerinde Paykasa kart satın al seçeneğini bir siteden kullanıyorsunuz. Ancak bu site resmi olarak hizmet vermeyen bir dolandırıcıya ait oluyor. Dolayısıyla sizin paranız bu şekilde heba ediliyor.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa Satın Alma Adımları

Bunun önüne geçebilmek adına Paykasa ödeme sistemlerinde var olan tüm güvenlik açıklarını tespit ederek önlemler almış. Bunun en basit örneğini kendi orijinal sitesinden aktif olan resmi satış sitelerini paylaşarak müşterilerine sunması olarak görüyoruz. Baktığımızda Türkiye’de resmi olarak faaliyet gösteren Paykasa satış sitesi görmek mümkün.

Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Kart Nereden Alınır?

Paykasa kart nereden alınır sorusunu böylelikle kolayca cevaplamış olduk. Resmi bir kaynaktan kart satın alabilmek için öncelikle yapmamız gereken ilk işlem resmi siteye girmek. Bu adrese paykasa.com adresini tarayıcımıza yazarak giriş yapıyoruz. Burada lisansı olan ve Avrupa’da hizmet veren tüm Paykasa satış noktaları önümüzde listeleniyor. Seçeceğimiz güvenilir satıcıyla Paykasa güvenilirliğinde işlem yapmak için hemen alacağımız paketi seçerek ödeme işlemini yapıyoruz.

Ödeme işlemini bizzat adresine gittiğimiz resmi satıcıya yapıyoruz. Zaten satıcı resmi olarak anlaşmaya sahip olduğu için herhangi bir sorun olmadan stoklarında bulunan 16 haneli dijital pin numarasını bize mail yoluyla teslim ediyor. Birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanan yeni ön ödemeli yöntemde Paykasa kart satın al seçeneğinin çok kullanılmasının en büyük sebeplerinden birisi budur. Dolandırıcılık riskini sıfıra indirgeyen firma yıllardır ön ödemeli kart sektöründe satış yapan markaları bile geride bırakmaya yaklaşmıştır.

Paykasa satın al seçeneğini size sunan fakat resmi adreste ismi bulunmayan sitelere itibar etmenizi tavsiye etmiyoruz. Bu konuda diğer ödeme yöntemleriyle kıyaslandığında çok düşük komisyonlar talep eden bir ödeme sistemi olduğunu hatırlatalım. Dolayısıyla çok küçük farklar için izni olmayan dağıtıcılardan alışveriş yapmak sizi zarara uğratabilir. Yine küçük bir mebla kâr edebilmek için dolandırıcılıkla karşılaşabilirsiniz.

paykasa satın al

paykasa satın al

Satın almak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Canlı destek üzerinden müşteri hizmetlerimizle görüşebilir yada sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşıp satın alma işlemini yapabilirsiniz. En büyük avantajlarından biri kimlik ve kişisel bilgilerin gizliliği olmakla birlikte, hiçbir kurum ve kuruluş ile bu bilgiler paylaşılmamaktadır.

Paykasa Satış Noktaları

 • Paykasasatis.web.tr yani sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.
 • Sitemizde bulunan telefon numaraları üzerinden satın alabilirsiniz.
 • Sitemizde Sağ alt köşede bulunan Canlı Destek tıklayıp müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.
 • Besa Kart A.Ş. firması üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Kredi Kartı ile Paykasa Satın Al

Kredi kartı ile Paykasa Kart satın alma işlemi henüz aktif değildir. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise, zaten kredi kartı kullanmak istemeyen insanları kredi kartı ile paykasa satın almaya yönlendirmek biraz garip gelebilir. Fakat en kısa sürede gelen müşteri talepleri doğrultusunda bu konuda siz değerli müşterilerimize kredi kartı kullanarak satın alma işlemini yapmanıza imkan sağlayacağız. Fakat şuan üzülerek bildirmek isteriz ki, Kredi kartı kullanarak Paykasa Kart satın alamıyorsunuz.

Havale ile Paykasa Satın Al

Firmamız hesaplarından herhangi birine havale yada eft yaparak, Paykasa Kart satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri temsilcilerimizden banka hesap bilgilerini öğrenerek, ihtiyacınız tuturında ki paykasa kart kadarını havale yapıp, ödeme bildiriminde bulunduğunuzda, belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize pin numaranızı gönderiyoruz. Buradan yola çıktığınızda, Havale yöntemi ile paykasa satın alabilmektesiniz. EFT yapmak yerine herhangi bir masraf çıkarmadan bankadan bankaya havale yaparsanız sizler için daha karlı olacaktır.

 Paykasa Kart Satın Almak Limitleri Nelerdir?

 • 10,00 € = 40,00 TL
 • 15,00 € = 60,00 TL
 • 20,00 € = 80,00 TL
 • 25,00 € = 100,00 TL
 • 30,00 € = 115,00 TL
 • 50,00 € = 190,00 TL
 • 60,00 € = 230,00 TL
 • 70,00 € = 265,00 TL
 • 80,00 € = 300,00 TL
 • 100,00 € = 375,00 TL
 • 150,00 € = 555,00 TL
 • 200,00 € = 730,00 TL
 • 250,00 € = 910,00 TL
 • 500,00 € = 1.815,00 TL
 • 1.000,00 € = 3.620,00 TL
 • 3.000,00 € = 10.850,00 TL
 • 5.000,00 € = 18.000,00 TL